Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi oraz zapleczem integracyjnym w postaci jadalni, miejsca przeznaczonego do palenia ognisk oraz namiotu dla zgrupowań.

SALA KONFERENCYJNA (12 os.) Salka stylizowana w duchu marynistycznym.  W sali jest stół z krzesłami  oraz mały aneks kuchenny, gdzie można przygotować ciepłe napoje.

SALA KOMINKOWA (30 os.) Sala kominkowa zaprojektowana przez uczniów Liceum Plastycznego w Gdyni sprzyja miłej i kameralnej atmosferze. Motywem przewodnim jest łódź klasy PUCK. Na sali jest kominek, który swoją stylizacją nawiązuje do dawnych pieców w kotłowniach na statkach.  Możliwość ustawiania stołów i krzeseł w różnej formie. Sala dobrze oświetlona. Ogrzewanie podłogowe. W sali jest telewizor z wejściem HDMI.

SALA SZKOLENIOWA (40 os.) Nowoczesna sala umożliwiająca swobodne prowadzenie zajęć. Obok salki wspaniały widok na Zatokę Pucką. Możliwość ustawiania stołów i krzeseł w różnej formie. Sala wentylowana i dobrze oświetlona. Ogrzewanie podłogowe. W sali znajduje się  telewizor z wejściem HDMI.

SALA WYKŁADOWA (60 os.) Sala z widokiem na Zatokę Pucką. Możliwość ustawiania stołów i krzeseł w różnej formie.  W dużych oknach wiszą rolety , które w miarę potrzeb można regulować . Sala dobrze oświetlona.

JADALNIA „OKRĄGLAK” (80 os.) Sala w kształcie koła często wykorzystywana na wesela, komunie itp.  W dużych oknach wiszą rolety , które w miarę potrzeb można regulować . Możliwość ustawiania stołów i krzeseł w różnej formie. Sala dobrze oświetlona. Ogrzewanie podłogowe.

NAMIOT (150 os.) Biały namiot umiejscowiony nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Jest to idealne miejsce do organizowania imprez plenerowych lub grilla – dobra alternatywa na pochmurne dni. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród organizatorów regat, a także imprez harcerskich. W namiocie jest możliwość ustawienia stołów z ławkami , przygotowania grilla lub cateringu – gastronomia.jalkiewicz@op.pl

ZADASZENIE NA OGNISKO „PARASOL” (50 os.) Zadaszone miejsce na ognisko z widokiem na Zatokę Pucką w formie koła z wbudowanymi na stałe ławeczkami. Wewnątrz obudowy zadaszenia są zamontowane gniazdka do prądu. Ognisko z kiełbaskami – 10zł od osoby (organizacja ogniska dla min. 30 osób) – gastronomia.jalkiewicz@op.pl