Zastanawiacie się Państwo nad wyborem miejsca do przeprowadzenia i organizacji szkolenia, konferencji, imprezy integracyjnej bądź okolicznościowej? Brakuje Państwu pomysłu lub czasu na zorganizowanie niezapomnianego spotkania pracowników lub klientów?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Profesjonalna obsługa, pomoc techniczna, wyposażone sale, możliwość zamówienia cateringu czy też zorganizowania rejsów lub regat to nasza gwarancja udanego spotkania, konferencji, wykładu, prezentacji lub szkolenia. Nasi klienci są zawsze traktowani wyjątkowo i na preferencyjnych warunkach. Każda oferta kierowana do Państwa budowana jest w oparciu o Państwa wymagania. Zachęcamy do kontaktowania się z naszym Ośrodkiem w celu otrzymania spersonalizowanej oferty współpracy.
Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
e-mail: hom@hompuck.org
www.facebook.com/HOMPuck
tel. całodobowy: 502 674 698
tel.: (058) 673 21 50

Image module

01

ZAKWATEROWANIE
Miejsca noclegowe na warunkach atrakcyjnych cenowo. Pokoje dwu osobowe, również przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Image module

02

REJSY INTEGRACYJNE
Zajęcia edukacyjne, szkolenia żeglarskie i motorowodne
Posiadamy flotę jachtów żaglowych klasy Puck, oraz jachty odkrytopokładowe typu Drużyna, które są dostępne np. po odbytym szkoleniu lub w przerwie między wykładami.
W przypadku szkoleń, które trwają kilka dni proponujemy po zajęciach odbycie kursu na stopień sternika motorowodnego!
Regaty firmowe na łodziach klasy Puck – zapewniamy łodzie, obsługę sędziowską i techniczną oraz sterników. Ofertę staramy się dopasować do pomysłu i potrzeb organizatora.
Image module

03

SALE KONFERENCYJNE | CATERING
Cztery przestronne sale konferencyjne oraz catering. Przerwy kawowe (kawa, herbata, cukier, cytryna, mleko do kawy, kruche ciasteczka). Ognisko z kiełbaskami.